Завантаження...

На сьогоднішній день основні користувачі наших сервісів - це банківські та кредитні установи. Орієнтуючись на фінансовий ринок ми паралельно активно адаптуємо сервіс для колекторських, інвестиційних та страхових компаній.

Ми переносимо фактично існуючі аналітичні процеси наших клієнтів на зовнішні потужності, забезпечуючи їм комфортні обчислювальні ресурси, аналітичний інструментарій високого рівня, оперативну інженерну підтримку та системи корпоративного зберігання даних (data warehousing) в спроектованому під потреби клієнта середовищі.

Сукупність технологічних рішень, якими ми послуговуємося підчас розробки, дозволяє використовувати її (з мінімальними адаптаціями за розумні відрізки часу) під майже будь-які процеси, які потребують оперативний аналіз, нормалізацію, логічний факторинг та надійне зберігання інформації.

Ми мінімізуємо витрати наших клієнтів: замість придбання обладнання, яке дуже швидко старіє, та підтримки штату висококваліфікованих спеціалістів, ми пропонуємо доступ до єдиного обчислювального центру через мережі передачі даних. Цей віртуальний обчислювальний центр проектується на базі існуючих ресурсів виключно під ваші задачі.

© Secure Technologies, 2007-2009