Завантаження...

Повна інфраструктура

Найефективніший метод дізнатися про фактичні можливості атаки та потенційні рівні збитку через виникнення інциденту – це повна дослідницька атака на інфраструктуру, зі включенням всіх видів вивчення можливостей систем клієнта.

Комунікаційна інфраструктура

Тести на перехват даних та усі ризики, пов’язані суто з комунікаційною інфраструктурою клієнта. Особливо ефективно при розгортанні нових рішень та систем в рамках глобальної інформаційної мережі клієнта. Включає в себе як вивчення каналів передачі даних, так і оцінку ризиків інфраструктури в цілому через викриття та втручання в канали зв’язку.

Сервери

Іноді, з різних причин, з’являється потреба перевірити функціонування та стійкість лише одного, критичного вузла системи. Тоді дослідницька атака спрямовується лише на цей конкретний вузол.

Відділи та субпідрозділи інфраструктури з високим рівнем відповідальності та ізольованості процесів від інфраструктури в цілому

Випадок, коли актуальною зоною ризику може бути лише частина інфраструктури та деякі вибрані з усіх можливих методів доступу (вразливості мереж, соціальний фактор, технічні фактори, вразливості ПЗ) до неї.

© Secure Technologies, 2007-2009