Завантаження...

Якщо в вашій інформаційній інфраструктурі вже трапився інцидент, пов’язаний з безпекою - існує сукупність дій, які необхідно виконати якнайшвидше. Для інцидентів високого рівня ризику існує межа, за якою кваліфікація будь-якої служби безпеки є недостатньою для адекватного реагування на виникаючу загрозу. В таких випадках у світі існує практика найму професійної команди з реагування на інциденти. Оперативне визначення вражених місць, технологій та мети атаки, об`єм втраченої (чи вкраденої) інформації стає життєво необхідним як для недопущення повторних інцидентів, так і для визначення адміністративної та менеджерської стратегії відносно результатів атаки.

Наша група експертів має великий досвід у подібних проектах. Ми забезпечували оперативне реагування на інциденти як для міжнародних, так і для українських фінансових та банківських установ, серед яких були такі критичні випадки:

  • Викрадання даних платіжних систем.
  • Промисловий шпіонаж.
  • Викрадання даних, що є комерційною таємницею, для використання зі злочинними цілями.
    та багато інших.

Ми забезпечимо вас інформацією з приводу того, що насправді сталося, які цілі переслідували зловмисники, та які негативні наслідки виникли в результаті інциденту. Ми розробимо оперативну стратегію реагування, та, у разі потреби, додаткові технічні засоби для блокування подальшої злочинної активності відносно цього інциденту. Дуже ймовірно, що протягом розслідування ми зможемо встановити, що саме спричинило можливість виконання атаки та хто її виконав.

Найголовніша задача команди, яка працює над кожним конкретним інцидентом - мінімізація негативних наслідків, фінансових та публічних, та забезпечення стратегій, які дозволять довіряти своїй інформаційній інфраструктурі та політиці безпеки надалі.

© Secure Technologies, 2007-2009