Завантаження...

Особиста відповідальність за якість послуг.

Наша співпраця почалась більше 10 років тому. За цей час нами було реалізовано більше десяти великих проектів, більшість яких ми робили сумісно. В 2007 році ми прийняли рішення об’єднатись й відкрити власну компанію «Безпечні технології».

Нашею місією стало надання щонайширшого спектру послуг в галузі інформаційних технологій та безпеки бізнесу, як технічних, так і інфраструктурних та процедурних.

Сфери, в яких ми допоможемо вашому бізнесу.

Основними видами нашої діяльності є:
  • Консалтинг у сфері інформаційної безпеки та технологій;
  • Консалтинг у сфері бізнес-процесів та управління якістю (ISO 9000);
  • Розробка та аутсорсінг інформаційних послуг та процесів;
  • Розслідування мережевих інцидентів;
  • Практичне моделювання атак на інформаційний периметр і виявлення «вузьких місць» в інформаційній структурі;
  • Розробка програмних інструментів, зокрема, з боротьби з шахрайством у фінансовій та кредитній сфері.

Команда, яка працюватиме для вас.

Зараз у компанії «Безпечні технології» працює понад 20 фахівців у сфері телекомунікаційних послуг, інформаційної безпеки та розробки інформаційних систем високого рівня складності та надійності. Ми маємо власний відділ програмних розробок і відділ розробок баз даних.

За час своєї роботи наші фахівці реалізували ряд практичних і консультаційних проектів з розкриття та аналізу мережевих інцидентів, як для закордонних, так і для українських структур. Ми робимо комплексний аналіз, як техногенних проблем, так і некоректності політики менеджменту.

Основним завданням відділу розробок є створення інформаційно-аналітичного комплексу T.D.M. Business suite. Цей комплекс призначений для вирішення спільного завдання автоматизації діяльності фінансових та кредитних структур, боротьбі із зовнішнім шахрайством, а також для зберігання та обробки великих об’ємів даних, сформованих в процесі такої діяльності.

У компанії проводиться постійне підвищення кваліфікації співробітників завдяки участі в семінарах та навчання на профільних курсах.

© Secure Technologies, 2007-2009