Завантаження...
Повернутися до списку
Компанія CCSolution

Компанія CCSolution

http://ccsolution.com.ua


Компанія CCSolution – високотехнологічний аутсорсінговий контакт-центр. Основний напрям діяльності – надання всіх видів аутсорсінгових послуг. У перелік послуг входять: організація телефонних продажів (вихідний телемаркетинг), організація цілодобових гарячих ліній (вхідний телемаркетинг), обробка запитів, що поступають факсом, e-mail, ICQ, web-chat, автоінформування (IVR), телефонні опити і анкетування, мобільний маркетинг, колекторські послуги, а також навчання та тренінги персоналу.

Основними перевагами контакту-центру є вживання інноваційних рішень в системі обслуговування клієнтів, надання комплексних послуг, а також використання безлічі каналів для спілкування з клієнтами. Компанія пропонує клієнтам різноманітні інструменти побудови комунікацій з масовою аудиторією: телефон, факс, e-mail, sms, web-chat, icq, IVR.

Компанія CCSolution має сертифікати про привласнення статусів «Дилерський центр Oktell» та «Впроваджений центр Oktell», і на сьогоднішній день здійснює комплексне впровадження рішень на базі Oktell в Україні. А також виконує всю подальшу технічну підтримку і навчання фахівців, використовуючи єдині стандарти якості обслуговування клієнтів.

Команда молодих талановитих фахівців, ретельно вивчивши ваші потреби, запропонує оптимальне рішення для вашого бізнесу й вирішить питання будь-якої складності.

© Secure Technologies, 2007-2009